28 kwietnia 2017

na majówkę

Cześć!
Dzisiejszy dzień zdecydowanie był dniem załatwiania spraw. Najpierw byłam u notariusza, potem w UPC, by zrezygnować ze starej umowy, a teraz.. MAJÓWKA CZAS - START! Zasłużony odpoczynek i jeszcze w jakim doborowym towarzystwie! Chyba nikogo, kto mnie zna, bądź obserwuje mnie na moich social mediach nie zdziwi, że wybieram się do Międzyrzeca Podlaskiego do mojego Chrześniaka?
Nie mogę się już doczekać aż zobaczę te dwa, kochane małe brzdące ♥ Uwielbiam tę dwójkę! Przyznam się, że na ich punkcie.. oszalałam! Na szczęście to zdrowe szaleństwo :) Zapowiada się super weekend! Teraz już tylko odliczam godziny :)
A Wy jakie macie plany na te kilka wolnych dni majowych?

Oczywiście z pustymi rękoma Ciotka nie pojedzie, bo po pierwsze nie wypada, a po drugie przede wszystkim nie chcę! Tak dużo jest tych wszystkich pięknych rzeczy dla takich maluszków. Oprzeć się nie mogłam! Musiałam przede wszystkim kupić wiatraczki! Jak je zobaczyłam to od razu pomyślałam, że do wózka będą idealne! Oczywiście dwa, jeden dla Julci, drugi dla Gabrysia ♥
Pierwszy raz widziałam skarpety, które służą, a raczej pomagają w raczkowaniu. Super sprawa, nie? A Wy widziałyście już kiedyś takie? 
Jak zobaczyłam koszulkę ZOOOMBA STYLE od razu musiałam wziąć ją dla Julci! No bo jak to tak, niech od małego uczy się tego, co dobre! Dla Gabrynia NOISE MAKER.. i wszystko się zgadza :)
A na koniec perełki! Czyli strój w stylu marynarskim, który dzieciaczkom kupiła moja babcia będąc w Sopocie! No obłędne są te stroje, prawda? :) Już nie mogę doczekać się tego, aż dzieciaki będą w nich śmigały.Tylko gdzie ta ładna pogoda?!

Mam nadzieję, że Mama dzieciaczków tego wpisu nie widziała, bo mnie nie wpuści do domu, hahaha! Ale w razie gdybyś to jednak czytała to wiedz, że mieszczę się w walizkę i torbę podręczną - czyli warunek spełniam i musisz mnie wpuścić :D

4 komentarze:

 1. Widziałam! ❤️ Ale i tak czeeekam na Ciebie, na Was! ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale wspaniałe prezenty *.* Moja majówka została spędzona leniuchując w gronie rodzinnym ;D

  http://tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale urocze rzeczy, ojeeeej! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanej podróży i majówki życzę. :) U mnie klimat podobny, z tym, że brat po prawie 20 latach. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 oczami moimi , Blogger